Contact

Adres baan en communicatie adres:

Kanaal Zuid 130
7332 BD Apeldoorn

Dichtstbijzijnde ziekenhuis:

Gelre ziekenhuis Apeldoorn
Albert Schweitzerlaan 31
7334 DZ Apeldoorn
Tel. nummer: 055-5818181

Organogram BMX Apeldoorn:

Dagelijks bestuurCommissies:
Voorzitter:
Emile van Bussel
voorzitter@bmxapeldoorn.nl

Wedstrijdsecretariaat KNWU:
Cindy Davelaar
wedstrijdsecretariaat-knwu@bmxapeldoorn.nl
– KNWU wedstrijden
Algemeen bestuur:
Henry van der Zwaag
algemeenbestuur1@bmxapeldoorn.nl
Kantinebeheer:
Wilma en Henk Peters
kantine@bmxapeldoorn.nl
– Apparatuur onderhouden
– Kantine rooster maken
– Inkopen voorraad
Chris Beemsterboer
algemeenbestuur2@bmxapeldoorn.nl
Onderhoud:
Albert Keurhorst
onderhoud@bmxapeldoorn.nl
– Parcours onderhouden
– Gebouwen onderhouden
– Terrein onderhouden
Secretariaat:
Jeroen Arentsen
secretaris@bmxapeldoorn.nl
– Club wedstrijden
– Aanmelden proeflessen
ICT-beheer:
Rob van de Hel
webmaster@bmxapeldoorn.nl
– Onderhouden website
– Onderhouden social media
Wedstrijdsecretariaat NFF:
Marlies & Johnny van der Stouwe
wedstrijdsecretariaat-nff@bmxapeldoorn.nl
– NFF wedstrijden
EHBO:
John Schippers
ehbo@bmxapeldoorn.nl
– Inkopen EHBO materiaal
– Regelen cursussen
– EHBO rooster maken
Penningmeester:
Charlotte van Brussel en Kim van Gerrevink
penningmeester@bmxapeldoorn.nl
– Kasboek bijhouden
– Jaaroverzicht aanleveren
– Clubkleding bestellen
– Rabo clubsupport actie aanmelden en organiseren
Sponsoring:
Nico Leliveld
sponsor@bmxapeldoorn.nl
– Beheren ‘vrienden van Apeldoorn
– Beheren shirt sponsoring
– Beheren sponsoring baan
– Beheren sponsoring website
– Zorg dragen facturering en beheren contracten
Ledenadministratie:
Kim van Gerrevink
administratie@bmxapeldoorn.nl
– Leden administratie
Evenementen (Vacant):
evenementen@bmxapeldoorn.nl
– Regelen verloting bij thuiswedstrijden
– Regelen Grote clubactie
– Regelen rookworsten actie
– Coördineren baan verhuur
– regelen Apeldoorn Rein
Trainers (Vacant):
trainers@bmxapeldoorn.nl
– Trainers rooster maken
– Trainers plan onderhouden
– Stoplicht website bedienen
– Regelen cursussen
Vertrouwenspersoon:
Rob van de Hel (Vacant)
vcp-man@bmxapeldoorn.nl

Marjolein van de Broek-Bonestroo
vsk@bmxapeldoorn.nl
– Aanspreekpunt voor alle leden bij ‘incidenten’
Vrijwilligers coördinator:
Naomi Wielart
vrijwilligers@bmxapeldoorn.nl
– Benaderen (nieuwe) leden voor vrijwilligers taken