Kalender

Onderstaand het overzicht met alle activiteiten (wedstrijden en clubactiviteiten).

klik op de onderstaande afbeeldingen als u alleen een overzicht wilt zien van:

NFF
BMX Apeldoorn

kijk bij één van de onderstaande activiteiten om aanvullende informatie en de locatie / route te bekijken.

24mrt2019

BMX Nationaal Kampioenschap Clubs - KNWU

Nationaal kampioenschap KNWU

Van 8:00 tot 16:00

KWC Kampen

Schansdijk 3, 8263 AZ Kampen

Category:  KNWU

Meer informatie...

30mrt2019

Regio 1 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

FCC De Volharding

Sportlaan 6, 8072 CA Nunspeet

Category:  NFF

Meer informatie...

31mrt2019

BMX Noord-Oost Competitie 1 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

FC Unitas

Achter Stadsbroekhal, (Tomtom Kortbossen 5) 9405 BM ASSEN

Category:  KNWU

Meer informatie...

03apr2019

Vrije training - Clubactiviteiten

reguliere training

Van 18:30 tot 20:30

BMX Apeldoorn

kanaal zuid 130

Category:  Clubactiviteiten

Meer informatie...

06apr2019

Regio 2 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

FCC Putten

Hooiweg 4, 3882 MS Putten

Category:  NFF

Meer informatie...

07apr2019

Top competitie Internationaal 1 - KNWU

KNWU Top Competitie 1 (TC1) (C1)

Van 8:00 tot 16:00

FCC de Plakpunters

Louisenburgweg 27, 5916 NA Venlo

Category:  KNWU

Meer informatie...

13apr2019

Overijssels kampioenschap Hengelo - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

FCV Het Twentse Ros

Verlengde Polluxweg, 7557 XH, Hengelo

Category:  NFF

Meer informatie...

14apr2019

Top competitie Internationaal 2 - KNWU

KNWU Top Competitie 2 (TC2) (C1)

Van 8:00 tot 16:00

FCC the Wheely's

Sportpark Ter Eem. De Geerenweg 6E, 3741 RS Baarn

Category:  KNWU

Meer informatie...

20apr2019

Drents Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

FC Unitas

Kortbossen 5, 9405 BM Assen

Category:  NFF

Meer informatie...

04mei2019

Achterhoeks Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

FCC De Ijsselcrossers

Stokhorstweg 7a, 7006 GA Doetinchem

Category:  NFF

Meer informatie...

05mei2019

BMX Noord-Oost Competitie 2 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

Rapid Wheels

Leeuw 1, 7891 TS Klazienaveen

Category:  KNWU

Meer informatie...

25mei2019

Brabants Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

FCC Ammersoyen

Hooge Weide, 5324 BP Ammerzoden

Category:  NFF

Meer informatie...

26mei2019

BMX Noord-Oost Competitie 3 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

FCC de Bissinghcrossers

Sportlaan 7, 7735 KR Arriën

Category:  KNWU

Meer informatie...

08jun2019

Plaatsingswedstrijd - NFF

Nederlands Kampioenschap NFF

Van 08.30 tot 16.00

FMC The Whoopers

Groenstraat 14e, 5258 GA Berlicum

Category:  NFF

Meer informatie...

10jun2019

Nederlands Kampioenschap - NFF

Nederlands Kampioenschap NFF

Van 08.30 tot 16.00

FMC The Whoopers

Groenstraat 14e, 5258 GA Berlicum

Category:  NFF

Meer informatie...

15jun2019

Regio 3 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

FCC De IJsselcrossers

Stokhorstweg 7a, 7006 GA Doetinchem

Category:  NFF

Meer informatie...

16jun2019

Top competitie Internationaal 3 - KNWU

KNWU Top Competitie 3 (TC3)

Van 8:00 tot 16:00

FCV de Durtrappers

Hasselsestraat 45, 5575 CG Luyksgestel

Category:  KNWU

Meer informatie...

22jun2019

Nederlands Kampioenschap Clubs - NFF

Nederlands Kampioenschap

Van 08.30 tot 16.00

FCC De Vaart

Archimedesstraat 14A, 7701 SG Dedemsvaart

Category:  NFF

Meer informatie...

23jun2019

Top Competitie Internationaal 4 - KNWU

KNWU Top Competitie 4 (TC4)

Van 8:00 tot 16:00

TFCC de Weirijders

Schaarsdijkweg 9, 4006 MC Tiel

Category:  KNWU

Meer informatie...

29jun2019

Regio 4 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

FCC Flying Bikes

Essenerweg 59, 3774 CB Kootwijkerbroek

Category:  NFF

Meer informatie...

07sep2019

Regio 5 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

NCC Nijkerk

Watergoorweg 50, 3861 MA Nijkerk

Category:  NFF

Meer informatie...

14sep2019

Gelders Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

BMX Apeldoorn

Kanaal Zuid 127, 7332 BD Apeldoorn

Category:  NFF

Meer informatie...

15sep2019

BMX Noord-Oost Competitie 4 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

BMX Apeldoorn

Kanaal Zuid 130, 7332 BD Apeldoorn

Category:  KNWU

Meer informatie...

21sep2019

Twents Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

DVO Haaksbergen

Geukerdijk 107, 7481 CA Haaksbergen

Category:  NFF

Meer informatie...

22sep2019

Top Competitie Internationaal 5 - KNWU

KNWU Top Competitie 5 (TC5)

Van 8:00 tot 16:00

FCC Nuland

Coppensdijk 10, 5382 JT Vinkel

Category:  KNWU

Meer informatie...

28sep2019

Regio 6 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

BMX Apeldoorn

Kanaal Zuid 130, 7332 BD Apeldoorn

Category:  NFF

Meer informatie...

29sep2019

BMX Noord-Oost Competitie 5 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

FCV Het Twentse Ros

Verlengde Polluxweg 20, 7557 XH Hengelo

Category:  KNWU

Meer informatie...

05okt2019

Regio 7 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

FCC Lichtenvoorde

Bernard Ter Haarstraat 1, 7131 ZE Lichtenvoorde

Category:  NFF

Meer informatie...

06okt2019

Top Competitie Internationaal 6 - KNWU

KNWU Top Competitie 6 (TC6)

Van 8:00 tot 16:00

Rapid Wheels

Leeuw 1, 7891 TS Klazienaveen

Category:  KNWU

Meer informatie...

12okt2019

Gronings Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

FCV Flying Birds

Bovenburen 127, 9675 HE Winschoten

Category:  NFF

Meer informatie...

13okt2019

BMX Noord-Oost Competitie 6 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

BMX Apeldoorn

Kanaal Zuid 130, 7332 BD Apeldoorn

Category:  KNWU

Meer informatie...

19okt2019

Veluws Kampioenschap - NFF

Nationale wedstrijd

Van 08.30 tot 16.00

FCC Putten

Hooiweg 4, 3882 MS Putten

Category:  NFF

Meer informatie...

20okt2019

BMX Noord-Oost Competitie 7 - KNWU

Afdelings Kampioenschap (AK)

Van 9:30 tot 15:00

DVO Haaksbergen

Geukerdijk 107, 7481 CA Haaksbergen

Category:  KNWU

Meer informatie...

26okt2019

Regio 8 - NFF

Regionale Wedstrijd van District Midden NFF

Van 08.30 tot 15.00

KWC Kampen

Schansdijk 3, 8263 AZ Kampen

Category:  NFF

Meer informatie...